evo ovak, lik mi je u ve-milu složio konfiguraciju. pa molim vaše savjete da vidim dal to valja:

Intel Pentium D 805 BOX Dual Core, 2x2,66Ghz, 533Mhz, 775-pin, 2x1MB

MB Gigabyte 8N775, s775, NF4 IE, DDR II, GLAN, ATX

Gigabyte GF 7600GS PCIE, 256MB, Tv out, DVI x2 (znači dvije takve grafičke bi lik stavio na ploču. tak mi je objasnio, kao da bolje radi)

HDD Maxtor 6V250F0, S-ATA300, 250 GB/16MB77200rpm

DDR2 512MB PC5300 (667Mhz) Kingmax x2 (znači 1 giga)

Codegen midi tower 6074-CA, 400w PSU W/12 fan, P4, USB, Fire wire, audio

DWD +RW/-RW/RAM LG GSA-H10A, Dual Layer, 16x, black, bulk

Monitor SONY LCD 17" SDM-HS75D/B 1280*1024 500:1 250 cd/m2 response time 8ms DVI-D crni

i to je to. sad me zanima kaj velite o 2 grafičke na 1 matičnoj kak je lik reko i također me zanima kolko je bitan DVI izlaz kod monitora. hvala