= Citat = Izvorno postao BlueDevil Pregledaj post
Ja imam čisti (bez JB) i stvar radi stvarno ko urica. Uključiš tethering na iPhonu, pita te "USB only" ili "USB+BT", što odabereš (ja koristim USB da usput ne pocucla bateriju) - spojim ga na PC i to je to. Nema podešavanja, nema ništa drugo. Zakurblam Firefox i stvar leti.
pozdrav, hvala za ovo jer sam već mislio da ću ga morati JB. sve odlično radi i sada sam uštedio dosta para jer više ne trebam koristiti usb stick

sada me zanima kako će reagirati baterija ako se budem stalno spajao na net pomoću usb-a, tj. ona će se stalno nadopunjavati(puniti), hoće joj to smanjiti vijek trajanja?