"Pozdrav svima! Treba mi pomoć oko ažuriranja navigacije iz automobila VW Up! (2013. godina). Uređaj je tvornički Maps+More (Navigon 70/71 hardver). Uspješno sam pripremio MicroSD karticu u FAT32 formatu, pa bih vas zamolio ako netko ima i može mi poslati provjereni link za preuzimanje najnovijih Garmin City Navigator Europe NT karata (u .img formatu) koje provjereno rade na ovom starijem NT sustavu. Unaprijed veliko hvala na pomoći!"
Robert-Honor Magic V2
Spoji Navigon na Pc i otvori folder Navigon i postaj sliku !
Nesto poput ovoga !
https://ibb.co/chwWB9bh
Bookmarks