Mene samo baterija zanima![]()
Mene samo baterija zanima![]()
Znao sam....Samo sam čekao
Jučer kad sam ga upalio prvi put oko 16:30h bio je na 40%. Nakon svih silnih instalacija,podešavanja i ostalog negdje oko 23h bio je na 28%. Preko noći je to palo na 24%
Kad sam došao na posao,spojio sam ga na punjač oko pola 9 i evo prije nekih 15,20 min sam ga skinuo. Znači sa 15,20% bateriju do 100% mu treba 2 sata cca da napuni.
Sad ćemo vidjeti prave rezultate...
Tipke NE SVIJETLE!Nema veze,naviknut ću se...
A kaj se kamere tiče,nisam neki stručnjak,mogu ti opalit par fotki u različitim uvjetima pa probaj ocijeniti.
Mogu samo reći da radi fakat brzo kaj se okidanja i fokusa tiče. Sučelje je ok.
Kvaliteta fotografija je po meni zadovoljavajuća za tu cijenu.
Bookmarks