Aha... maturalac... pa sta nekazas... i mi smo ista tako napravili ogromnu piramidu... stavio bi i slike, al da mi radi cd na kojem imamo to.... E to je bila bolestina... Nas 4-orica u sobi popili pun klinac piva... :D......
a kod nas ni nedobijes u kafu te podloske, tako da ne bi se bas moglo previse skupiti (osim u onim mozda malo fancy mjestima, al na takva ne idem :) )...

