Sad si mi dao razmišljat. Patim na mobitele koji imaju kabl u standardnoj opremi, još kad je i cijena povoljna....
In vino veritas !
Omnia mea mecum porto !
Alea iacta est !
Fora je riješen konektor na 715. kada ga "ubodeš" u aparat poslužit će i kao stalak![]()
Bookmarks