Pa baš zato bi za njih odgovarao A55 (samo da ih ne zbuni previše tipki hehe)Poslao: dmi
A 35 ima i premali font za stariju generaciju (snajperisti), mali ekran i presitne tipke pa...![]()
Pa baš zato bi za njih odgovarao A55 (samo da ih ne zbuni previše tipki hehe)Poslao: dmi
A 35 ima i premali font za stariju generaciju (snajperisti), mali ekran i presitne tipke pa...![]()
najbolje školjke su srednjoškoljke
http://pics.livejournal.com/blblblblx/pic/000r554e
Bookmarks