(po)vratio sam se. Ali od posla nisam stigao jučer svratit na forum.
Da ne spominjem da sam i prehladu navukao i da antibiotike pijem, itd....
Kratki rezime, koga zanima:
- 11 sati busom (alkohola više nego kisika)
- spavanac na 2050m
- skijača od 2500 do 4000
- jako rijedak zrak, rakija odmah lupa
- prvi dan sunce, vruuuuće za nevjerovat
- ostatak - snijeg. Palo je preko pola metra, tak da smo se vozikali po pršiću. Je da je bilo i magle, i vjetra jedan dan, da je bila vidljivost i na nuli, ali... feeling koji ne bih mijenjao ni za šta
Hvala svima koji su se brinuli, a posebice (budućem) doktoru WBu, koji mi je prije puta napravio veliku vizitu, od glave do pete. Uključujući i mandule. Analno.
WB, hvala!
BTW, one krastice tamo dole....ne brini, sve 5. Otpadnu nakon 20 dana antibiotika
Nice to be back again, ladies!![]()


.gif)
Odgovori uz citat
Bookmarks