= Citat = Izvorno postao jdabic1
a jesi baba pa pusti covjeka da zivi na miru..nek radi sta hoce i kad hoce...njegov problem..
A ti namjerno krivo shvaćaš postove ili..?
Pitam čisto jer znam da je na forumu svaki dan - cijeli dan, a ja ipak ne pregledavam svaku temu da bih znao da je na skijanju. Mislim...