Izvorno postao frish-KI Ne znam je li itko primjetio, ali Plavog nam Vraga nema već nekih tjedan dana. Se trebamo zabrinuti? Da ga nisu regrutirali da razvrstava odmetnute duše po 9 razina pakla? Nemas beda BD tak sa vremena na vrije izbiva doci ce on....
Pravila foruma
Bookmarks