= Citat = Izvorno postao frish-KI
Ne znam je li itko primjetio, ali Plavog nam Vraga nema već nekih tjedan dana. Se trebamo zabrinuti? Da ga nisu regrutirali da razvrstava odmetnute duše po 9 razina pakla?

Nemas beda BD tak sa vremena na vrije izbiva doci ce on....