Izvorno postao whiteboy @damgol: znam jednog dobrog doktora i za tebe... Jedan pedijatar specijaliziran za probleme u psihomotornom razvoju djece... valjda se nešto da učiniti za tebe... ne hvala ak ga ti poznaješ onda si mogu mislit kak je dobar
Pravila foruma
Bookmarks