[quote author=jsp_m link=board=nokia;num=1024333298;start=0#3 date=06/26/02 u 21:27:56]
dakle, ne moze se igrati zmija u dvoje ili slati biz.kartice..[/quote]

Otkud ti to da ne moze slati poslovne kartice?
Slao sam ih na T68 i na ipaQ nesto.