zgodan telefončić na prvi pogled.... iznenađuje me četverosmjerni navi key... totalno mi je netipično za nokiju... al to mi je cool kod telefona (zato i furam svog starog panasonica )

jedino mi nije jasno kaj njih bluetooth muči.... nikako da ga standardiziraju... izbacili su jedan telefon koji ima BT, i onda dalje ništa... blesavo