istona, kresimir, to sam fulao..ali skuzio si point..mogli su enejblati recimo BT chat ili BT igre
ili slanje UI postavki preko BT-a (iz warranty menija) -radi se o stvari kja niakd nije radila
istona, kresimir, to sam fulao..ali skuzio si point..mogli su enejblati recimo BT chat ili BT igre
ili slanje UI postavki preko BT-a (iz warranty menija) -radi se o stvari kja niakd nije radila
Bookmarks