svidjaju mi se karakteristike 6610 ali mi se design nikako ne svidja - apsolutno nista novo...i opcenito mi sve te nove nokie vise lice na igracke s tim izmijenjivim kucistima nego na prave mobitele...jos od 7110 (koju sam svojevremeno koristio) i 8850 koji je i dalje jedan od najljepsih mobitela nema nista revolucionarno kod nokie - samo nekakvi mali face liftinzi....a sjecam se jedne ankete po kojoj vecina korisnika mobitela smatra da upravo nokia kreira trendove u mobilofoniji ??? svasta....tehnoloski gledano gotovo svi konkurenti naprave uredjaj s novostima prije njih.... a ti meniji...ma to nikako ne mogu probaviti....a tek cijena....
a 7650 je uzas od pol kile....


Odgovori uz citat
Bookmarks