Izvorno postao dvoracek ime sam promijenio i nije to... zbriso sam handsfree koji mi je bio instaliran i nije to.. evo sad sam ga ugasio pa upalio i vidi kao cellular phone hvala neka, bitno da radi.... živio!
Pravila foruma
Bookmarks