= Citat = Izvorno postao IggXy
Ništa ne pomaže što ste rekli...sad iz zafrkancije idem probat stavit flex od v3(prije je javljao grešku)...stavio ja flex i ekran je crn i samo se vidi ikona od statusa baterije kaj da radim?
posto imas V550 stavi flash/flex koji se nalaze na ovoj stranici, provjereno radi.

http://www.balkan-division.com/download/V550/