= Citat = Izvorno postao IggXy
Eto uspio sam ga flašat ali ne i staviti flex...sad imam flash od v620 i flex od v550
ma sta se brines glavno da radi sve ok! SI siguran da imas flex od v550? ak si stavljo flex v620 nije upalilo ak si ga kalasicnim putem stavljao moras prek pst bas ne mff