ma sta se brines glavno da radi sve ok! SI siguran da imas flex od v550? ak si stavljo flex v620 nije upalilo ak si ga kalasicnim putem stavljao moras prek pst bas ne mffIzvorno postao IggXy
ma sta se brines glavno da radi sve ok! SI siguran da imas flex od v550? ak si stavljo flex v620 nije upalilo ak si ga kalasicnim putem stavljao moras prek pst bas ne mffIzvorno postao IggXy
Bookmarks