Ma ništa...nema toga...ni pola savjeta koje ste dali mi ne pali...jer imam SP2...a ako instaliram xp bez sp-a mogu li onda uspejti?kako vi imate?
ma ima ti raznih situacija..ima ljudi koji imaju SP2 gore i proradi im P2k bez dodatnih gluposti..a opet ima drugih koji nemaju gore SP2 pa nece proradit bez dodatnih drivera (koji dolaze sa pst-om).Izvorno postao IggXy
Prvo trebaš instalirat PST da bi opće mogli dalje raspravljat, si ga uopće skinul? SP2 nije tolki problem, ima raznih iskustava. Al bez PSTa neće ićiIzvorno postao IggXy
Bookmarks