Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2003
    Postova
    1.668
    Bodovi
    15.594
    Nivo
    30
    Bodovi: 15.594, Nivo: 30
    Bodovi: 15.594, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ma ništa...nema toga...ni pola savjeta koje ste dali mi ne pali...jer imam SP2...a ako instaliram xp bez sp-a mogu li onda uspejti?kako vi imate?
    Treći Put...više sreće četvrti put ;)
    Drugi put
    Prvi Put

  2. #2
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2004
    Lokacija
    okolica BJ
    Mobitel
    neki stari
    Operater
    BonBon
    Godina
    43
    Postova
    1.372
    Bodovi
    15.084
    Nivo
    29
    Bodovi: 15.084, Nivo: 29
    Bodovi: 15.084, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao IggXy
    Ma ništa...nema toga...ni pola savjeta koje ste dali mi ne pali...jer imam SP2...a ako instaliram xp bez sp-a mogu li onda uspejti?kako vi imate?
    ma ima ti raznih situacija..ima ljudi koji imaju SP2 gore i proradi im P2k bez dodatnih gluposti..a opet ima drugih koji nemaju gore SP2 pa nece proradit bez dodatnih drivera (koji dolaze sa pst-om).

  3. #3
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Feb 2005
    Lokacija
    Mobitel
    V550@V620 $ 6233
    Operater
    VIP $ T-mobile
    Godina
    41
    Postova
    36
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao IggXy
    Ma ništa...nema toga...ni pola savjeta koje ste dali mi ne pali...jer imam SP2...a ako instaliram xp bez sp-a mogu li onda uspejti?kako vi imate?
    Prvo trebaš instalirat PST da bi opće mogli dalje raspravljat, si ga uopće skinul? SP2 nije tolki problem, ima raznih iskustava. Al bez PSTa neće ići


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Soft za V550
    By traxman in forum Motorola
    Odgovora: 39
    Posljednji post: 28-04-2005, 09:00
  2. E550 vs V550
    By Debeli11 in forum Motorola
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 29-03-2005, 10:10
  3. V550 Flash
    By Claylord in forum Motorola
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 19-01-2005, 19:53
  4. Odgovora: 57
    Posljednji post: 27-12-2004, 23:24
  5. v550 i mma_ucp i mma_udp
    By racpok in forum Motorola
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 15-12-2004, 11:58

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove