Evo jedan primjer zasto ljudi ne kupuju alkatel . . . Kao prvo Ericsson je izdao kolorca prije vise od godinu dana, a alkatel jos uvijek nema kolorca (koliko ja znam) a mogli bi poradit malo i na dizajnu samih mobitela Vanja prenesi im to u Francusku