Obvakivh tema je već bilo u symbian nokia podforumu... Pa si tamo mogao naći odgovor na svoje pitanje...
Evo ti jedne od takve teme:
Koliko iskoristavate mogucnosti symbiana (ipak je malo novija tema)
...HTC Desire->Sensation->One (M7)->Note 3->LG G2-> S6 SM-G920F
Bookmarks