= Citat = Izvorno postao Yo!Gurth Pregledaj post

ajde ljudi nadopune popis osnovnim programima koje bi svi trebali imati?
Obvakivh tema je već bilo u symbian nokia podforumu... Pa si tamo mogao naći odgovor na svoje pitanje...
Evo ti jedne od takve teme:
Koliko iskoristavate mogucnosti symbiana (ipak je malo novija tema)