Stack Attack 2 ne možeš izbrisati pošto izgleda da dotična nije java igrica (tj. mob je ne tretira kao Java igricu te je fiksna unutar raspoložive memorije) i Veleštovani Siemens ima pravo na nj pa...
Jest' da je dosadna ali moraš je trpjeti.