baš me to zacudilo.. gledao sam neku igricu i primijetio da se za istu igru ovisno o modelu telefona placa 10 ili 15 kuna... mislim da je bilo siemens m50, mt50 i c55.. al se ne sjecam za koji koliko.. no to mi se cini malo blesavim da netko, ovisno o modelu telefona koji ima, placa razlicito za istu igru...


Odgovori uz citat
Bookmarks