Izvorno postao FaiNt da... još ću razmisliti... nego, zašto si ti prodao svoj? zato jel sam kupio hdd mp3 player
koliko si dao za njega?
PoZdRaV-
pa ocito je kupio ipod , kaj ne?
Izvorno postao FaiNt koliko si dao za njega? 3150kn Izvorno postao Gruntovčan pa ocito je kupio ipod , kaj ne? f**k iPod,kupio sam iRivera
Lakse oko iPoda!
Pravila foruma
Bookmarks