= Citat = Izvorno postao mrsho
na netu kompa...na netu imas svega...
ljepo si to objasnijo....najlakse je nac na www.aiwanet.com ,a ako nekog zanima mogu mu poslat neke stranice s aplikacijama i igrama posto sam prije imao p900 pa znam da nije bas lako nac neke stvari kao sto je to sa nokijom