Dobio je Mislav, a i Benchmark. Pogledao sam oba raspakiranja i prve dojmove. Zvijer! Još da ima Google servise pomeo bi svu konkurenciju! Da netko može tako "zvjerski" uložiti u razvoj kamere na mobitelu naprosto je nevjerojatno! Ma čak mislim da bih mogao progutati onu pilulu od selfie kamera naprijed. Malo je neugledna, ali takav mi je bio i S10+ pa se navikneš.