Nije dobro ako se ekran magli iznutra
Btw GW46 mi pod normalno traje od pon do pet navecer. Rijetko doduse izgura jos pola subote, al u petak navecer je na punjacu s 15ak %. Prezadovoljan satom, ne koristim pola funkcija i ugaseno je sve sto mi ne treba. Kupio sam ga samo zbog estetike, notifikacija i jer me izasao 100 eura doplate nakon sto sam "utopio" garmina.
Znam samo da se necu kupati s njim jer mikrofon, zvucnik i rotirajuci bezzel ne izgledaju nimalo morska-voda-friendly. A bome ni botuni bez vanjske membrane. Neka me sluzi par godina i zadovoljan sam
Sent from my SM-N960W using Tapatalk



Odgovori uz citat
Bookmarks