Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 42

Tema: Android usb

Hybrid View

  1. #1
    GPS Navigator Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Grad na brege malo ponad mora
    Mobitel
    Hello Moto, Edge 50 Neo
    Operater
    Telemach
    Godina
    70
    Postova
    3.989
    Bodovi
    96.961
    Nivo
    75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Ukupna aktivnost: 99,4%
    Ukupna aktivnost: 99,4%
    Mentioned
    69 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    To stvarno nema smisla !?

    Vidim više puta gdje na stol frajer ili sponzoruša u kafiću odloži S9 ili iPhone XXL , a iz džepa vadi stari telefončić na dugmiće i na njega razgovara i šalje SMS_ove , uz napomenu da ne bi ispao "papak" kaže "ovo mi je telefon od firme , moram se javiti" …
    Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?

  2. 'Hvala' kaže:


  3. #2
    Pravi forumaš Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Oct 2014
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Mobitel
    Galaxy S9 Plus
    Operater
    vip, tele2
    Godina
    60
    Postova
    146
    Bodovi
    4.175
    Nivo
    15
    Bodovi: 4.175, Nivo: 15
    Bodovi: 4.175, Nivo: 15
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao walter66 Pregledaj post

    Vidim više puta gdje na stol frajer ili sponzoruša u kafiću odloži S9 ili iPhone XXL , a iz džepa vadi stari telefončić na dugmiće i na njega razgovara i šalje SMS_ove , uz napomenu da ne bi ispao "papak" kaže "ovo mi je telefon od firme , moram se javiti" …

    @walter66 , to što nose taj dodatno mobitel na gumbiće, ( obično prastari u dobrom stanju ), nose iz razloga jer rade mutne poslove ( pa i prostitucija ) i isključivo ih koriste jer su uvjereni kako ih je gotovo nemoguće nadzirati niti prisluškivati i pratiti .
    I da u pravu si , kao isprika je ono „ poslovno „ .. moram se javiti.
    Vjeruj mi nagledah se toga u svom poslu ... sitni mali mafijaši . (.naravno o sebi imaju sliku da su veliki i pametni ).
    A koliko su pametni govorni i činjenica da istovremeno nose oba uređaja i po istim mjestima tako da ih je vrlo lako povezati... uostalom imaš primjer nedavno i na državnoj razini isti slučaj kako su ga jednostavno povezali s jednokratnim mobitelom prilikom dostavljanja službenih informacija nadziranoj i osumnjičenoj osobi .
    Znam da ovo što sam ti napisao nije dio teme i ne spada tu ..isprike ..neka moderator obriše slobodno moj post ... ali jednostavno sam morao iznijeti svoje viđenje nošenja tih mobitela ( naravno nije to pravilo .. neki nose jer žele ili im za nešto trebaju ... ali je u većini slučajeva je tako kako sam napisao).


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Odgovora: 0
    Posljednji post: 22-02-2015, 15:29
  2. Android news - vijesti iz Android svijeta
    By yager in forum Android
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 25-04-2014, 13:52
  3. N9 i Android?
    By Ivan599 in forum Linux Maemo/MeeGo
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 24-06-2011, 19:06
  4. Odgovora: 1
    Posljednji post: 12-02-2011, 16:49

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove