@Sljaka
Nisam citirao Tvoj post , jer ono što si napisao nema smisla , pogotovo da netko kupuje staru (zaboravljenu) Nokiu da bi prebacivao podatke sa "krntije" na mobitel 2016 .
preko BT_a .
Ako nema klasičnog računala neka ide do susjeda i normalnim USB kabelom prebaci podatke i kopira na taj svoj stick , za koji još uvijek ne znamo o čemu se zapravo radi ...


Odgovori uz citat
Bookmarks