Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 37

Hybrid View

  1. #1
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2005
    Lokacija
    Dubrovnik
    Mobitel
    SE K550i, Nokia 3310
    Operater
    091, 095
    Godina
    45
    Postova
    5.339
    Bodovi
    73.835
    Nivo
    66
    Bodovi: 73.835, Nivo: 66
    Bodovi: 73.835, Nivo: 66
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Šteta. Iako je Vip u biti bio hrvatska inačica A1, VIPnet je ipak stekao renome. Dobar naziv mreže, kooperacija s Vodafoneom, uvijek svježe i simpatične reklame...
    A1 kao oznaka mislim da je trebala ostati kod glavnog "šefa". Nama ne trebaju oznake austrijskog operatera. Mislim, glupo je raspravljati o tome kada je stvar i više nego jasna.
    Mislim da znate na što mislim. VIP je ipak bip VIP. Osobno imam dosta pozitivnih iskustava baš s njima. A1 ne poznajem.
    Sredili su mi Nokiju "po propisu"-
    U Mobisu!

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2003
    Postova
    959
    Bodovi
    18.317
    Nivo
    32
    Bodovi: 18.317, Nivo: 32
    Bodovi: 18.317, Nivo: 32
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Moby Pregledaj post
    Šteta. Iako je Vip u biti bio hrvatska inačica A1, VIPnet je ipak stekao renome. Dobar naziv mreže, kooperacija s Vodafoneom, uvijek svježe i simpatične reklame...
    A1 kao oznaka mislim da je trebala ostati kod glavnog "šefa". Nama ne trebaju oznake austrijskog operatera. Mislim, glupo je raspravljati o tome kada je stvar i više nego jasna.
    Mislim da znate na što mislim. VIP je ipak bip VIP. Osobno imam dosta pozitivnih iskustava baš s njima. A1 ne poznajem.
    A kaj će se točno mjenjati osim imena?

    BTW: i Bnet kao brand se gasi, sve ide pod A1 kapu.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Postaje li Google zla korporacija iz filmova? (net.hr)
    By cvita in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 19-04-2010, 15:57
  2. Symbian postaje open source
    By Ico in forum Symbian aplikacije (software)
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 08-02-2010, 11:01
  3. Nokia postaje i mobilni operator
    By mble127 in forum Usporedbe operatera # Novi operateri
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 30-12-2008, 16:47
  4. Motorola PEBL postaje ROKR
    By Ifrit in forum Motorola
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 27-07-2008, 17:43
  5. Qtek postaje HTC, dva nova modela
    By jsp_m in forum Windows Mobile
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 10-07-2006, 20:38

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove