Dečki svaka vam čast, kapa dolje i tim vremenima. ...da potpisivanje app, stavljenje navigacije (Garmin i Ico) u ono vrijeme popularni, ma bilo je tu svega, vrijeme kada je i forum živio.
btw. @z81 kolekcija super i bravo za HTC modele (moja želja)
Dečki svaka vam čast, kapa dolje i tim vremenima. ...da potpisivanje app, stavljenje navigacije (Garmin i Ico) u ono vrijeme popularni, ma bilo je tu svega, vrijeme kada je i forum živio.
btw. @z81 kolekcija super i bravo za HTC modele (moja želja)
HC4L
Bookmarks