Znači to ja taj famozni VoLTE. Vidim da na britanskim, američkim, švedskim forumima stalno spominju "issues" s time.
A i sam sam imao jedan južnokorejski LG koji je imao opciju uključivanja VoLTE.
Ali, po meni, to još nije toliko sigurno niti ugodno pošto za isti treba pokrivenost 4G signalom i to dobra pokrivenost.


Odgovori uz citat
Bookmarks