Bok imam tu jednu nokiu 110 model kojoj je puka ekran tako da vidim samo gornji desni ugao jasno. Ima li ko ovaj mobitel da mi napise hodogram klik klik toliko puta lijevo desno i onda ti se prebaci na sim kontakti ili ako ima bluetooth kako da se uključi oa spojim na PC suite