Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 71

Tema: Tele2 4G

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Mar 2013
    Postova
    41
    Bodovi
    3.148
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.148, Nivo: 13
    Bodovi: 3.148, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao amdmujo Pregledaj post
    Moze mala pomoc. Ako se kupi uređaj koji ima 4 g na 1800 mhz,da li ce on raditi na tele2
    Samo ako imas podatkovni paket koji omogucuje 4G. Manji paketi imaju obicno dozvoljeno samo 3g do 7.2mbit/s
    Brzina se placa dodatno,a i nema smisla da imas 4g na paketu od 3gb,jer ces na 4g to potrositi za par minuta.

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2007
    Mobitel
    Motorola Moto G3
    Operater
    vip/bonbon
    Postova
    542
    Bodovi
    20.047
    Nivo
    34
    Bodovi: 20.047, Nivo: 34
    Bodovi: 20.047, Nivo: 34
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao amdmujo Pregledaj post
    Moze mala pomoc. Ako se kupi uređaj koji ima 4 g na 1800 mhz,da li ce on raditi na tele2
    Naravno da hoće. EU standard za LTE frekvencije su 800 MHz, 1800 MHz i 2600 Mhz (band 20, 3 i 7). Tele2 nije kupio ništa od spektra na 800 MHz (band 20) tako da će im 4G raditi na 1800 MHz (band 3).

    = Citat = Izvorno postao rboki Pregledaj post
    Samo ako imas podatkovni paket koji omogucuje 4G. Manji paketi imaju obicno dozvoljeno samo 3g do 7.2mbit/s
    Brzina se placa dodatno,a i nema smisla da imas 4g na paketu od 3gb, jer ces na 4g to potrositi za par minuta.
    Kod svih operatera 3G nije ograničen, ni kod pretplate ni kod bonova, te iznosi do maksimalnih 42 Mbps. Ovo za 4G i limitaciju na 7.2 Mbps se odnosi samo na bonove kod HTa, dok je u pretplati drugačije i imaju dostupnu brzinu od 21 Mbps/75 Mbps (neke HT tarife) do maksimalnih 150 Mbps.

    U bonbonu brzinu od 75 Mbps imam u jako velikom paketu i ne, ne potrošim svih 5 GB za par minuta. Veća brzina ne znači da ću promet potrošiti brže. Surfam najnormalnije i paket mi traje nekih 20 dana. Jedino ako ti 4G planiraš trošiti na intenzivan YouTube, skidanje filmova itd. onda ti nije bitno da li imaš 3G ili 4G, megabajti će se topiti ko kocka leda na suncu.

    Također naši operateri uglavnom koriste 4G na 1800 MHz što znači bolju pokrivenost nego 3G na 2100 MHz. A i 4G signal na -117 dBm mi donosi stabilniju brzinu nego 3G na -100 dBm, te niži ping.

  3. 'Hvala' kažu:


  4. #3
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    S24 Ultra, Tab S9
    Operater
    Telemach
    Godina
    42
    Postova
    970
    Bodovi
    22.983
    Nivo
    36
    Bodovi: 22.983, Nivo: 36
    Bodovi: 22.983, Nivo: 36
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Od 01.02. kreće 4G punom snagom,bas me zanima...


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. V3x na tele2 MMS?!
    By Slide in forum Motorola
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 25-09-2007, 16:09
  2. S TELE2 na VIP
    By afroman in forum Usporedbe operatera # Novi operateri
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 25-10-2006, 20:54
  3. v3x i TELE2
    By trex13 in forum Motorola
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 05-10-2006, 23:02
  4. Tele2.hr
    By ojpi in forum Tele 2
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 02-02-2006, 13:09

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove