Ma, možemo se strpiti još dva-tri mjeseca kada smo čekali skoro 5 godina.
Samo, situacija se za Nokiu dosta promijenila. Nema vodeći OS za mobitele. Jedino kvalitetno što može ponuditi je hardver. Poznajući tu kompaniju, napravit će pravi korak kada ocijene da im je najbolje vrijeme za to.
Sve je kod te firme bilo uvijek dobro odmjereno. Nisam neki numerolog, malo znam i o tome... recimo nikada nisu predstavili neki model na "negativne datume". Sjetite se i one priče zašto nikada nisu imali seriju "četiri" i bit će vam jasnije.


Odgovori uz citat
Bookmarks