https://www.hrvatskitelekom.hr/rabljeni-mobiteli
Baš sam pomislio ajde kao prošle godine ponudit ce stare modele po niskim cijenama a ono na pretplau u L tarifi..rekoh NE HVALA...
Moj Youtube kanal --> Gameplay Croatia
Nude smece, a zauzvrat treba i ugovor potpisati. Ne znam tko je gluplji, oni ili onaj tko nasjedne na ovakvu glupost.
Ajde da te neke modele ponude u simpi,uz to vrhunac omalovazavanja korisnika jer mobiteli nemaju opremu niti jamstvo.
Nur Fair nicht mehr und nicht weniger.
Symbian & Windows Mobile
Ma to je jad i bijeda. Šokirao se kad vidio. Koliko blesav moraš bit da to potpišeš ugovor za škart. Nije mi žao ljudi koji nasjednu. Meni nema ljepši filing ono unboxing radit dok sve tvornički miriši a ne tamo što neko balio nešto...haha
Život je jedno, stvarnost sasvim drugo!
Iz godine u godinu sve lošija ponuda, ove godine je baš smiješna, valjda je zato i tako "živo" na grupi 2 dana do Božića
R320s-->Qtek S200-->Galaxy S3
Bookmarks