Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 3 PrvaPrva 1 2 3
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 79

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2009
    Postova
    18
    Bodovi
    4.954
    Nivo
    16
    Bodovi: 4.954, Nivo: 16
    Bodovi: 4.954, Nivo: 16
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    note 3 lite ne radi izbacuje da se nesto treba na sd karticu prebaciti , probao sam citavu instalaciju na memoriju telefona opet isto mi izbacuje POMOC

  2. #2
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Dec 2014
    Postova
    1
    Bodovi
    4
    Nivo
    1
    Bodovi: 4, Nivo: 1
    Bodovi: 4, Nivo: 1
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kako da podesim da ne konfiguresm postavke pri svako ukljucivanju?
    Svaki put kad startujem trazi mi da podesim jezik programa i glas i sve

  3. #3
    Forumaš Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    May 2012
    Postova
    17
    Bodovi
    4.256
    Nivo
    15
    Bodovi: 4.256, Nivo: 15
    Bodovi: 4.256, Nivo: 15
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    i meni je tako trazilo svakim ulazom da ga konfiguriram ali to sam rijesio da sam izmijenjao mape jer sam imao od prije mape od prijasnje instalacije na manjoj rezoluciji. skines te fajlove imas ih tu negdje u forumu ili odi na torent i kada to skines zamijenis content koji ti je bacila instalacija sa svojim koji si skinuo

  4. #4
    Forumaš Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    May 2012
    Postova
    17
    Bodovi
    4.256
    Nivo
    15
    Bodovi: 4.256, Nivo: 15
    Bodovi: 4.256, Nivo: 15
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao osmankovic Pregledaj post
    note 3 lite ne radi izbacuje da se nesto treba na sd karticu prebaciti , probao sam citavu instalaciju na memoriju telefona opet isto mi izbacuje POMOC
    nije ti dovoljna sama instalacije već i content koji moraš skinuti sa foruma ili torenta i nakon te instalacije apk još kopiraš cijeli content s mapama na sd card i to je rješenje a nebitno je odakle instaliras apk.

  5. #5
    Forumaš Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Aug 2013
    Lokacija
    Sarajevo
    Mobitel
    N97
    Postova
    17
    Bodovi
    2.673
    Nivo
    12
    Bodovi: 2.673, Nivo: 12
    Bodovi: 2.673, Nivo: 12
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao maxbet Pregledaj post
    nije ti dovoljna sama instalacije već i content koji moraš skinuti sa foruma ili torenta i nakon te instalacije apk još kopiraš cijeli content s mapama na sd card i to je rješenje a nebitno je odakle instaliras apk.
    OK a gdje naci taj "content" i kao sve uraditi . Hvala

  6. #6
    Hardcore forumaš Postignuća:
    VeteranSocialOverdrive25000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    Vinkovci
    Mobitel
    Samsung Galaxy A 70
    Operater
    T-com
    Postova
    740
    Bodovi
    31.371
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.371, Nivo: 43
    Bodovi: 31.371, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    To ti je problem sigurno imaš neki dio još od iga na samom uređaju ili na kartici,tako je kod mene bilo isti iako sam imao skoro godinu dana igo instaliran i neki dan mi je claner obrisao cjeli igo,ne znam kako ali ga je obrisao i kad sam ja ponovno instalirao jedno 20 puta uvjek taka greška i kad sam od svega odustao onda sam slučajno pogledao i uočio da imam na uređaju ne na kartici još jednu mapu koja se zvala nekako sd kartica i kad sam nju otvorio tu je bilo nekih djelova od iga i kad sam to sve obrisao i na kartici ponovno instalirao igo sve uredno proradilo.I obrisao sam totalno claner jer je to vražiji program koji ništa dobro ne radi.

  7. #7
    Forumaš Postignuća:
    3 months registered500 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2014
    Postova
    13
    Bodovi
    634
    Nivo
    5
    Bodovi: 634, Nivo: 5
    Bodovi: 634, Nivo: 5
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    neli link za mape cele evrope?

  8. #8
    Svježe registriran Postignuća:
    1 year registered1000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2014
    Lokacija
    V.G.
    Mobitel
    LG G2
    Operater
    VIPnet
    Postova
    2
    Bodovi
    1.834
    Nivo
    9
    Bodovi: 1.834, Nivo: 9
    Bodovi: 1.834, Nivo: 9
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Update: nakon prvog korištenja, 2x se u roku jedne minute aplikacija srušila...

  9. #9
    EMP moderator Postignuća:
    VeteranTagger Second Class25000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Jun 2005
    Lokacija
    Osijek
    Mobitel
    Huawei Mate 10
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    40
    Postova
    3.201
    Bodovi
    32.026
    Nivo
    43
    Bodovi: 32.026, Nivo: 43
    Bodovi: 32.026, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Meni radi bez problema na Androidu 4.4.2.

  10. #10
    Forumaš Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    May 2012
    Postova
    17
    Bodovi
    4.256
    Nivo
    15
    Bodovi: 4.256, Nivo: 15
    Bodovi: 4.256, Nivo: 15
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    meni ne radi na 4.4.2 igo na rezoluciji 1080x1920 ni nakon ciste kartice i harda. ocito je taj igo rjesen samo za neke modele tih vecih rezolucija. prije sam imao huawei p6 ali malo manja rezolucija i radio je a sada opet imam huawei ali na toj vecoj rezoluci i ne radi s tim instalacijskim apk za vecu rezoluciju javlja onu gresku 2013
    Zadnji uredio maxbet : 01-12-2014 u 15:29

  11. #11
    EMP moderator Postignuća:
    VeteranTagger Second Class25000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Jun 2005
    Lokacija
    Osijek
    Mobitel
    Huawei Mate 10
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    40
    Postova
    3.201
    Bodovi
    32.026
    Nivo
    43
    Bodovi: 32.026, Nivo: 43
    Bodovi: 32.026, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kažem opet, kod mene je isto full HD 1080 x 1920 i radi bez problema. Nešto krivo radiš...

  12. 'Hvala' kaže:


  13. #12
    Hardcore forumaš Postignuća:
    VeteranSocialOverdrive25000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    Vinkovci
    Mobitel
    Samsung Galaxy A 70
    Operater
    T-com
    Postova
    740
    Bodovi
    31.371
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.371, Nivo: 43
    Bodovi: 31.371, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    promjeni drugi skin stavi dimka skin

  14. #13
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    144
    Bodovi
    9.787
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.787, Nivo: 23
    Bodovi: 9.787, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ok mirkeclj, di cu naci taj skin i kako ga onda staviti u ovu navigaciju...
    jer probao sam i ovu verziju ali mi nije isla.. iGO24MegrisAndroid, imm grand2 duos, rezolucija 1280x720. Na drugom duosu od zene 7562, resolucija 800x480 imam ovaj igo iGOprimo_v9.6.7.235654_thin-v1.2 i to radi besprijekorno. Probavao sam i sam mijenjati sys.txt za 720x1280 ali mi nesto nije stimalo... ne znam kaj... pa sam skinuo ovu gore navedenu kaj me sd malo zeza pa ne znam kaj je najpametnije sad da napravim... molim pomoc
    hvala..

  15. #14
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Feb 2015
    Mobitel
    Samsung S4
    Postova
    2
    Bodovi
    19
    Nivo
    1
    Bodovi: 19, Nivo: 1
    Bodovi: 19, Nivo: 1
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Prije svega ljepo vas pozdravljam. Instalirao sam navedenu navigaciju na Samsung S4 i odlično radi u njegovoj HD rezoluciji. Karte sam također ubacio u memoriju telefona s tim što sam izdvojio zemlje koje mi trebaju da mi ne zauzima previše mjesta. Kad bih znao mogu li se i kako karte ubaciti na SD (koju putanju im odrediti da ih navigacija može povući pošto je ista instalirana u memoriju uređaja) ubacio bih komplet europu. Molim odgovor.
    Upoznat sam sa svim opcijama navigacije,međutim prvi put vidim i ne znam kako ugasiti analogni brzinomjer koji mi na sredini displeja. Hvala na odgovoru

  16. #15
    GPS Navigator Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Grad na brege malo ponad mora
    Mobitel
    Hello Moto, Edge 50 Neo
    Operater
    Telemach
    Godina
    70
    Postova
    3.989
    Bodovi
    96.961
    Nivo
    75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Mentioned
    69 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Odi u postavke "Setings on the Map" i na "Big Speed in Cocpkit" i postavi na OFF , ili Speedometer na OFF , zatim restartaj aplikaciju .

    Zavisi koju verziju iGO aplikacije imaš ili skin koji je postavljen !


    Ako neide vrati iGO na tvorničke postavke , imaš opciju u meniju .


    Možeš spojiti uređaj na računalo i izbrisati folder "save" , kod ponovnog pokretanja aplikacije prati što te pita . iGO će sam napraviti novi folder "save" . Na ovaj način isto je napravljen reset aplikacije .
    Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?

  17. #16
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Feb 2015
    Mobitel
    Samsung S4
    Postova
    2
    Bodovi
    19
    Nivo
    1
    Bodovi: 19, Nivo: 1
    Bodovi: 19, Nivo: 1
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hvala na odgovoru.

  18. #17
    Svježe registriran Postignuća:
    1 year registered1000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2013
    Postova
    1
    Bodovi
    1.495
    Nivo
    8
    Bodovi: 1.495, Nivo: 8
    Bodovi: 1.495, Nivo: 8
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Androiid 5.0

    Radi li na 5.0?
    Meni izbaci poruku Please insertyour IGO SD card.

  19. #18
    GPS Navigator Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Grad na brege malo ponad mora
    Mobitel
    Hello Moto, Edge 50 Neo
    Operater
    Telemach
    Godina
    70
    Postova
    3.989
    Bodovi
    96.961
    Nivo
    75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Mentioned
    69 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Nebojsa

    Nešto je krivo instalirano !?

    Kod prebacivanja aplikacije preko USB kabela , Windows izbacuje poruku da sys.txt i za sve ostale datoteke (fajlovi) sa ***.txt ekstenziom prigovara da neće biti u funkciji ili neće biti čitljivi . Treba ignorirati i pustiti da kopira , ne stisnuti "preskoči" , obično tu se griješi , zato nemaš sys.txt u folderu ...





    PS:
    Pogledaj u paketu koji si skinuo za ovu verziju na računalu , vidjet ćeš da tamo postoji sys.txt !
    Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?

  20. #19
    GPS Navigator Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Grad na brege malo ponad mora
    Mobitel
    Hello Moto, Edge 50 Neo
    Operater
    Telemach
    Godina
    70
    Postova
    3.989
    Bodovi
    96.961
    Nivo
    75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Mentioned
    69 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Nebojsa

    Imaš ovdje sys.txt , ali sumnjam da će radit , mislim da negdje griješiš u instalaciji !

    Link za iGO_apk+sys.rar (6.0 MB) :
    https://my.pcloud.com/publink/show?c...ck5AcA1YFLtJWy




    Edit:

    Razmišljao sam zašto gore navedena verzija nema sys.txt ???

    - Nema ga zato jer pri instalaciji aplikacije instalacijska procedura sama napravi sys.txt , ako prepozna uređaj i rezoluciju . Pogledaj sadržaj u folderu "config" , za moj HTC One X ima podatke , a za tvoj uređaj pošto je noviji vjerovatno nema i nije mogao složiti *.sys ...
    Zadnji uredio walter66 : 05-04-2015 u 20:04
    Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?

  21. #20
    Forumaš Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Apr 2015
    Postova
    14
    Bodovi
    63
    Nivo
    1
    Bodovi: 63, Nivo: 1
    Bodovi: 63, Nivo: 1
    Ukupna aktivnost: 54,0%
    Ukupna aktivnost: 54,0%
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Uspeo sam da instaliram ovu verziju na S3 Neo i radi odlicno, ali sam primetio da nekad treba malo vise vremena da se poveze sa satelitom, a nekada uopste ne moze da pronadje signal, pa me zanima da li postoji neka fora mozda za to, posto mi se ova verzija svidja najvise od svih, a sve ostale rade besprekorno sem ove?

  22. #21
    Forumaš Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Apr 2015
    Postova
    14
    Bodovi
    63
    Nivo
    1
    Bodovi: 63, Nivo: 1
    Bodovi: 63, Nivo: 1
    Ukupna aktivnost: 54,0%
    Ukupna aktivnost: 54,0%
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mnogo mi se svidja vizuelni prikaz mape i preko dana i preko noci, ali sam instalirao neku drugu verziju jer mi malo ova baguje, pa me zanima da li mogu da primenim taj vizuelni izgled mape i u toj drugoj verziji, i ako moze iz kog foldera to da uradim?

  23. #22
    GPS Navigator Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Grad na brege malo ponad mora
    Mobitel
    Hello Moto, Edge 50 Neo
    Operater
    Telemach
    Godina
    70
    Postova
    3.989
    Bodovi
    96.961
    Nivo
    75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Mentioned
    69 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Nebojsa Pregledaj post
    Mnogo mi se svidja vizuelni prikaz mape i preko dana i preko noci, ali sam instalirao neku drugu verziju jer mi malo ova baguje, pa me zanima da li mogu da primenim taj vizuelni izgled mape i u toj drugoj verziji, i ako moze iz kog foldera to da uradim?
    Pogledaj što imaš u staroj verziji u folderu iGO\content\skin\

    mora imati nekoliko datoteka (fajlova) , približno kao na slici :



    Nemaš li nešto slično , kopiraj iz stare verzije u taj Folder ,
    zatim pokreni navigaciju i u postavkana ekrana promjeni neki od skinova dan /noć .
    Nakon promjene izađi iz programa i ponovo uđi , možda Ti aplikacija sama ponudi restart opciju .
    Restartat moraš aplikaciju , da bi se sve pozicije i opcije posložile i spremile u "save" Folder .
    Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?

  24. #23
    Forumaš Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Apr 2015
    Postova
    14
    Bodovi
    63
    Nivo
    1
    Bodovi: 63, Nivo: 1
    Bodovi: 63, Nivo: 1
    Ukupna aktivnost: 54,0%
    Ukupna aktivnost: 54,0%
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ok uradio sam. Hvala ti. A jel svaki ovaj zip tj svaki ovaj skin u sebi zadrzi dan i noc ili je svaki zasebno?

    Meni se skin promenio tj okvir, ali jel se skinom menja i vizuelni prikaz mape? Ili je za to zaduzena scheme?

  25. #24
    Forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2011
    Lokacija
    Skopje,MK
    Postova
    22
    Bodovi
    9.659
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.659, Nivo: 23
    Bodovi: 9.659, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Nebojsa Pregledaj post
    Ok uradio sam. Hvala ti. A jel svaki ovaj zip tj svaki ovaj skin u sebi zadrzi dan i noc ili je svaki zasebno?

    Meni se skin promenio tj okvir, ali jel se skinom menja i vizuelni prikaz mape? Ili je za to zaduzena scheme?
    Da.U folderu scheme ima zip fajlovi koji menjaju vizualni izgled mape za dan i noc.Evo ti dva koje ja koristim:

    https://yadi.sk/d/Se09eYaJfwy8Y za dan

    https://yadi.sk/d/XVlRQ2MafwyHd i za noc

    Ti mozes dodat jos drugih ali nemoj ih raspakirat,oni idu kao zip fajl
    Zatim idi u postavke mape i promijeni boje karte za dan i boje karte za noc

  26. #25
    GPS Navigator Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Grad na brege malo ponad mora
    Mobitel
    Hello Moto, Edge 50 Neo
    Operater
    Telemach
    Godina
    70
    Postova
    3.989
    Bodovi
    96.961
    Nivo
    75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Mentioned
    69 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Svaki navedeni skin ima dan i noć , mislim da se mjenja i s ui_android i ux , u same detalje nisam ulazio , obično ostavim sve po default_u ... Ponekad sam mijenjao skinove , pa sam zaglavio aplikaciju . Dogodi Ti se da promjenom skina program ne radi korektno , ugasi aplikaciju , spoji uređaj na računalo i izbriši folder "save" , na taj način si napravio reset , kad se iGO podigne ponovo postaviš ono što te pita , jezik i ostalo ...
    Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?


 
+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 3 PrvaPrva 1 2 3

Slične teme

  1. iGO Primo 2.0 Android - Final Edition 2012
    By walter66 in forum Android
    Odgovora: 249
    Posljednji post: 08-07-2017, 21:00
  2. iGO Primo 2.4 Megris for Android
    By walter66 in forum Android
    Odgovora: 357
    Posljednji post: 05-02-2017, 21:44
  3. iGO MyWay Primo 2.0 Android (320x480)
    By walter66 in forum Android
    Odgovora: 26
    Posljednji post: 10-10-2015, 17:58
  4. iGO Primo 9.6.29.357899 (Android)
    By walter66 in forum Android
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 01-06-2014, 13:08
  5. iGO Primo 2.4 (9.6.29.390522) Android
    By walter66 in forum Android
    Odgovora: 31
    Posljednji post: 27-05-2014, 10:59

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove