ja sam skinuo ovu aplikaciju ali nemam u folderu uopste sys.txt fajl?
ja sam skinuo ovu aplikaciju ali nemam u folderu uopste sys.txt fajl?
LoliPop i KitKat koriste SD karticu za multimediju iGO se pokrene , ali nezna gdje se nalazi ! (zato pita da mu staviš SD karticu)
Deinstaliraj aplikaciju i prebaci je na internu memoriju ...
U toj verziji postoji sys.txt samo ga neznaš pronaći .
Pročitaj malo ostale teme i postove koje govore o iGO navigaciji ...
Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?
promijenio sam pass-ove i na gmailu i na ebayu. želio sam se samo uvjeriti da to nije od igo-a tako da imam argumente za prigovor operateru. u svakom slučaju tnx.
Pozdrav, ja sam instalirao Igo sa početka ovoga posta na LG G3, rezolucija je odgovarala, međutim navigacija je malo štekala, i stalno se po ekranu pojavljivalo zelenilo. Stara Igo mi je na S3 radila savršeno i sada mi je žao što ova ne može na novi telefon. Istalirao sam Navigon ver.525, radi dobro ali sam se nekako navikao na iGO. Jel ima neka verzija iGO navigacije da bi mogla na ovaj telefon.
Vjerovatno ima solucija i za tvoj telefon , probaj malo "Googlati" , sam uređaj koji imaš nije mi poznat , ne mogu znati o svakom telefonu pojedinosti , sve što znam o ovom LG_u vidljivo je na internetu , a za detalje trebam telefon kod sebe ...
Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?
Relativno je nov pa i nema nešto posebno, iznenadilo me što je uopšte instalirao i pokrenuo navigaciju. Dok prođe malo vremena biće rješenja i za njega kao i za ostale aparate.
Sve pohvale na postovima, nisam se do sada uključivao jer je sve radilo perfektno, bilo je više aparata. Hvala na brzom odgovoru i pozdrav!!
instalira sam apk na kineski tablet na kojem se vrti 4.2.2 i sama aplikacija radi ali nemam j*****g zvuka kod nataše kako to riješiti znam da je prije bilo problema pa su postojali neki pachovi
Imam alcatel 4030x. Sve super radi samo ne znam zašto odma ode na prikaz karte tj preskoči navigacioni meni, iako je ta opcija isključena. Kako općeniti poboljšati prijem gps signala na tom uređaju.Ne samo za IGO več i za druger programe koji kroste GPS..
Samo 1.razred !
1'st class only !
instalira som aplikaciju ali mi ispisuje user interface resolution 320x455 is not suported or comatible skin can not be found exiting application.pomoc![]()
Pronađi sys.txt i kopiraj ga ovdje. Nisam dugo radio s iGO pa moram vidjeti orginal da bi znao koje linije promijeniti. Sys.txt je u folderu iGO.
In vino veritas !
Omnia mea mecum porto !
Alea iacta est !
Pozdrav svima!
Evo sinoć instalirah i pokrenuh dotičnu navigaciju na LG G2, i radi, ALI je spora, ko što smo nekad govorili za stara računala, ko krepana kokoš! S obzirom da se radi o quad core 2,26GHz procu, 2 GB RAM-a, te da nemam SD karticu već mob koristi bržu internu memoriju (btw ima memorije na pretek - 32 GB-a), kakva su iskustva o brzini rada aplikacije vas ostalih koji koristite druge smartphone-ove?
Zadnji uredio djprco : 12-11-2014 u 15:42
oppo find 5, takoder high end uredaj nedavno. kada otvroim aplikaciju i zelim upisati adresu treba mu koja minuta da prijese na sljedeci ekran nakon sto sam pritisnuo tipku
Dal radi na samsungu galaxy s4 i dali se moze instalirati ako na telefonu nije radjen root?
A dal mora biti uradjen root na telefonu il se moze instalirati bez toga da se rotuje?
Super.
Jos jedno pitanje posto sam novi pa ne bih da nesto zeznem.
Dali je ovo zadnja verzija igo aplikacije kad vec radim da stavim zadnju verziju i dal mogu naknadno dodati mape za cijelu Europu?
Jel ima koji navi da provjereno radi sa kamion tj bus mode?
Dakle da karta i app paze na širinu prometnice i visina
Ima li neki link da skinem ovu zadnju verziju?
[QUOTE=mix;1076907]Ima li neki link da skinem ovu zadnju verziju?[/QUOTE
ovdje https://www.sendspace.com/file/fqjioa imaš samo apk.fajlove.Ostale stvari kao što su data.zip,content možeš uzeti iz te verzije
Pozdrav,Nov sam na ovom Forumu,interesuje me kako da instaliram Igo navigaciju na LG G3 i ASUS FONEPAD 7 ?
Skinuo sam sa ta dva linka navigaciju ,i sta dalje?
Zahvaljujem unapred na pomoci
Imam problem prilikom instalacije na sony xperia z1.
Kada zelim da pokrenem igo izbaci mi gresku.
Vidi slikuY![]()
EVo riješio sam problem s ovim fajlom https://www.sendspace.com/file/fqjioa kojem nije promijenjen sys i onda uzmijenjao content sa svojim kartama i jos ove druge fajlove i sada radi ali sa onim full hd ne radi i dalje na ovakvu istu postavu baca ispisuje tu gresku
Bookmarks