jel iko uspio prebacit sin a pritom da radi kak spada...
jel iko uspio prebacit sin a pritom da radi kak spada...
Izvorno postao Ifrit
ja sam prvi skin ubacio prije jedno 2 mjeseca, sve radi super!!!
pisao sam o tome ovdje, pa malo potraži, ako ti nije teško!!!
Bookmarks