Ok, istina. Ali u bonbonu em dobiješ manje interneta em nije sve iskoristivo u roamingu EU.
Btw. pošto sam imao hrpu updatea za napraviti na kompu, aktivirao sam Flat (50kn - 5dana) - jucer skinuo cca 20GB, ništa nije skinuto od jedinica (živim u Munchenu) . Ovo mi je privremena solucija dok mi ne dođe fiksni net, tamo krajem sljedećeg mjeseca.
Message delivered by Tesla Model S P100D


Odgovori uz citat

Bookmarks