Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 2 PrvaPrva 1 2
Prikazujem rezultate 26 do 36 od 36
  1. #26
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Os
    Mobitel
    Xiaomi Redmi Note 4x
    Operater
    Tele2/ bonbon
    Postova
    2.103
    Bodovi
    26.050
    Nivo
    39
    Bodovi: 26.050, Nivo: 39
    Bodovi: 26.050, Nivo: 39
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Meni se ovaj postupak cini prekompliciranim, pogotovo sto se mora kupiti bon od 120kn, sto znaci da ostaje 40kn svaki mjesec neiskoristeno.
    Ja bih rekao da je u bonbonu ipak jednostavnije, samo kupis bon od 60kn (imaju bas tu nominaciju) i odaberes jako veliki internet i automatski se dobije 7 + 7 Gb. Dobro to je 2,2 Gb manje.

  2. #27
    Too old for this Sh**!!! Postignuća:
    SocialVeteran50000 Experience PointsOverdriveTagger First Class

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    München
    Mobitel
    S.G.S23Ultra/ G.Note10+
    Operater
    Telemach/Congstar
    Godina
    38
    Postova
    6.863
    Bodovi
    93.768
    Nivo
    74
    Bodovi: 93.768, Nivo: 74
    Bodovi: 93.768, Nivo: 74
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ok, istina. Ali u bonbonu em dobiješ manje interneta em nije sve iskoristivo u roamingu EU.
    Btw. pošto sam imao hrpu updatea za napraviti na kompu, aktivirao sam Flat (50kn - 5dana) - jucer skinuo cca 20GB, ništa nije skinuto od jedinica (živim u Munchenu) . Ovo mi je privremena solucija dok mi ne dođe fiksni net, tamo krajem sljedećeg mjeseca.

    Message delivered by Tesla Model S P100D
    ..::>>> Just a little smile can give you more than a money :) <<<::..

  3. #28
    EMP moderator Postignuća:
    VeteranTagger Second Class25000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Jun 2005
    Lokacija
    Osijek
    Mobitel
    Huawei Mate 10
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    40
    Postova
    3.201
    Bodovi
    32.026
    Nivo
    43
    Bodovi: 32.026, Nivo: 43
    Bodovi: 32.026, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Na Tomatu? Pa to je odlično, na Simpa Internet Dan možeš skinuti govno u roamingu...

  4. #29
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2015
    Postova
    487
    Bodovi
    13.752
    Nivo
    28
    Bodovi: 13.752, Nivo: 28
    Bodovi: 13.752, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sve si dobro napisao, a ja ću dodati samo da 16.2 GB možeš dobiti za 67 kn!

    Bon valja platiti mastercardom ili maestrom i tada uloženih 120 kn donosi 144 kn (20 posto više).

    To znači da za tarifu vrijednu 80 kn moraš potrošiti samo 67 kn (20 posto tog iznosa, tj. 13 kuna daruje ti Tomato).

    P. S.

    Promocija "20 posto" vrijedi do 31. 12. 2019., stoga ne bi bio loše kupiti bon vrijedan 240 kn. Na račun nakon stoga sjeda 288 kn, a tih 48 kuna može se iskoristiti za ukidanje naplate za nadoknadu poziva. Ili njima plaćati uspostavu poziva ako korisnik ne zove previše.

  5. #30
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2004
    Lokacija
    os
    Mobitel
    Xiaomi Redmi 6
    Operater
    BonBon
    Postova
    907
    Bodovi
    20.873
    Nivo
    35
    Bodovi: 20.873, Nivo: 35
    Bodovi: 20.873, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gledao sam do nekih 50-60kn mjesečno, bez komplikacija i novih brojeva.
    Bonbon 100min i 2GB
    (s tim da mi na svaki bon od 30kn pošalju da za 1kn mogu uzeti 1000min i SMS ova u mreži)
    Tele2 200min i 2GB
    VIP - 500min(i SMS) i 2GB.

    Sve košta 55kn.
    Bonbon i VIP prenose neiskorištene jedinice u idući mjesec. Za Tele2 nisam našao takvu informaciju.
    Vipnet se po ovome najviše isplati.
    Siemens A36 > N 3310 > Siemens C60 > Moto v525 > SE z550 > LG KP500 > N 6303 > LG GS290 > SE Xperia X8 > iP 3GS > SE Xperia U > SGS 3 mini > iP 5S > Huawei P9 Lite 2017 > Xiaomi Redmi 6

  6. #31
    Forum Admin Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Nov 2004
    Lokacija
    /root/home/
    Mobitel
    DynaTAC 8000X
    Godina
    44
    Postova
    6.913
    Bodovi
    151.800
    Nivo
    93
    Bodovi: 151.800, Nivo: 93
    Bodovi: 151.800, Nivo: 93
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bonbon uzastopno diže cijene usluga i slaže bonove tako da smanjuje uštede korisnicima. Daleko je od svojih početaka.

  7. #32
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2015
    Postova
    487
    Bodovi
    13.752
    Nivo
    28
    Bodovi: 13.752, Nivo: 28
    Bodovi: 13.752, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vorkapiću, A1 Slovenija za 5 EUR daje 1000 jedinica.

  8. #33
    EMP moderator Postignuća:
    VeteranTagger Second Class25000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Jun 2005
    Lokacija
    Osijek
    Mobitel
    Huawei Mate 10
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    40
    Postova
    3.201
    Bodovi
    32.026
    Nivo
    43
    Bodovi: 32.026, Nivo: 43
    Bodovi: 32.026, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    I dalje je Simpa Veliki Glanc najpovoljniji kad se dijeli na dvije osobe. Za 84 kn se dobije 7 GB, 1000 min i 1000 SMS-ova. Jedini minus je što osoba kojoj se prebaci Glanc to ne može koristiti u roamingu.

  9. #34
    very old s-mod Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second ClassOverdrive50000 Experience Points
    Nagrade:
    Community Award

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    Duga Resa (uskoro ;) )
    Mobitel
    Vidi gore i još neki HTC
    Operater
    samo ne A1
    Godina
    62
    Postova
    6.816
    Bodovi
    62.269
    Nivo
    60
    Bodovi: 62.269, Nivo: 60
    Bodovi: 62.269, Nivo: 60
    Ukupna aktivnost: 64,0%
    Ukupna aktivnost: 64,0%
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Jednostavno nema pravila tko je najpovoljniji. Sve ovisi o navikama trošenja i pokrivenosti wireless signalom. Meni osobno, više od 1 GB (osim ljeti kad se maknem na duže od doma) nije potrebno. Toliko su rijetka mjesta na kojima ne postoji wireless signal da ne potrošim ni tih 1 GB, a prijenos podataka mi je uključen 24/7. Moja kolegica, koja živi u drugom dijelu grada, mjesečno troši i po 10 GB. Tako da tražiti nekog tko je univerzalno najpovoljniji nema puno smisla.
    Treba jednostavno analizirati vlastitu potrošnju, pripaziti na promjene vezane uz godišnja doba, promjene mjesta zaposlenja i sl. i doći sam do zaključka koja je opcija najpovoljnija.
    Meni osobno, Bonbon Mali paketi razgovora i interneta za 40 kn mjesečno, ali teško da mogu i drugima isto preporučit.
    In vino veritas !
    Omnia mea mecum porto !
    Alea iacta est !

  10. #35
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    Veteran50000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Aug 2005
    Lokacija
    Vukovar
    Mobitel
    S10E, Find X3 Neo
    Operater
    HT,bonbon
    Postova
    9.595
    Bodovi
    143.430
    Nivo
    91
    Bodovi: 143.430, Nivo: 91
    Bodovi: 143.430, Nivo: 91
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja sam recimo u 8.mjesecu dobio od HT-a 50GB free+ 10GB uključenih i skoro sve potrošio

  11. #36
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2015
    Postova
    487
    Bodovi
    13.752
    Nivo
    28
    Bodovi: 13.752, Nivo: 28
    Bodovi: 13.752, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    OD DANAS JEFTINIJI ROMING U ZEMLJAMA ZAPADNOG BALKANA...: Osim u BiH i Crnoj Gori

    Crna Gora i BiH su u decembru 2019. donijele odluku da od 1. januara ne pojeftine roming, već da zadrže cijene uvedene 1. jula



    Cijene rominga u zemljama Zapadnog Balkana od dans će biti snižene od devet do 35 posto, u skladu da drugom fazom primjene regionalnog sporazuma o romingu, izjavila je za CdM-u državna sekretarka u Ministarstvu trgovine, turizma i telekomunikacija Srbije Tatjana Matić, i dodala da će cijene ostati iste u Crnoj Gori i Bosni i Hercegovini.

    Matić je podsjetila da je primjena Sporazuma o snižavanju cijena rominga u regionu, koji je potpisan u aprilu, počela 1. jula 2019. godine, a da od 1. januara 2020. počinje primjena druge faze koja predviđa nove niže troškove.

    Crna Gora i BiH su u decembru 2019. donijele odluku da od 1. januara ne pojeftine roming, već da zadrže cijene uvedene 1. jula.

    “Ne može se reći da krše sporazum jer su primjenile prvu fazu. Međutim, ove dvije zemlje su tražile dodatno vrijeme za usklađivanje sa njihovim mobilnim operatorima i regulatornim agencijama kako bi primijenile drugu fazu”, rekla je Matić.

    Na osnovu regionalnog sporazuma, od 1. jula 2019. do 30. juna 2021. godine predviđeno je postepeno snižavanje cijena rominga u nekoliko faza.

    Od 1. januara 2020. godine se mijenja način obračuna troškova rominga tako da će svi korisnici plaćati roming po principu koji podrazumijeva zbir domaće cijene (koju trenutno plaćaju u domaćem saobraćaju ) i roming naknadu.

    Od 1. jula sljedeće godine predviđeno je dodatno snižavanje roaming cijena za dolazne pozive i prenos podataka za sve korisnike.

    Planirano je od 1. jula 2021. potpuno ukidanje naknada za roming u regionu Zapadnog Balkana, odnosno da korisnici plaćaju usluge rominga pod istim uslovima koji se primjenjuju u domaćem saobraćaju.

    Regionalni sporazum o romingu potpisali su u aprilu ove godine, na drugom Digitalnom samitu ZB u Beogradu, predstavnici zapadnobalkanske šestorke (Srbija, Crna Gora, BiH, Makedonija, Albanija i Kosovo).

    (NAP)


 
+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 2 PrvaPrva 1 2

Slične teme

  1. Tko nudi najjeftiniji GB i više njih
    By ispravljach in forum Mobilni Pristup Internetu
    Odgovora: 182
    Posljednji post: 13-01-2022, 21:48
  2. najjeftiniji SMS ili besplatni tko od operatera
    By Spirit81 in forum Usporedbe operatera # Novi operateri
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 08-05-2014, 12:39
  3. Smart 30 tarifa na bonove
    By Expresso in forum Tele 2
    Odgovora: 32
    Posljednji post: 02-06-2013, 15:59
  4. Revolucija za bonove
    By moba2007 in forum Tele 2
    Odgovora: 55
    Posljednji post: 02-09-2012, 08:43
  5. Odgovora: 6
    Posljednji post: 01-09-2005, 22:20

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove