kod nas jedino ht ima 800mhz, i 1800
a vip 1800/2600
i tele2 900/2100
tak piše na wiki
pa to nisam "siguran"![]()
gori u slici se vidi folder di su mi ADB,(C:\Documents and Settings\BruceLee\Desktop\ADB)
i otvoria sam naredbeni redak, sad bi smo treba napisat u produžetku naredbenog retka>Desctop\ADB\adb devices
jel to to?
da bi provijeria dali ima komunikaciju sa mobom
Zadnji uredio glogi : 17-07-2014 u 22:14
Bookmarks