Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 214

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Nov 2005
    Operater
    Tele2
    Postova
    239
    Bodovi
    7.064
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.064, Nivo: 20
    Bodovi: 7.064, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ja svoj platio preko pozivnice i sluzbenog sitea i sve skupa 2400kn... cekam da mi ga dofuraju dakle europska verzija koja podrzava LTE od 800 MHz

  2. #2
    Pravi forumaš Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Oct 2011
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    OnePlus One 64GB
    Operater
    BonBon
    Postova
    56
    Bodovi
    2.680
    Nivo
    12
    Bodovi: 2.680, Nivo: 12
    Bodovi: 2.680, Nivo: 12
    Ukupna aktivnost: 30,0%
    Ukupna aktivnost: 30,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao pppprrrr Pregledaj post
    ja svoj platio preko pozivnice i sluzbenog sitea i sve skupa 2400kn... cekam da mi ga dofuraju dakle europska verzija koja podrzava LTE od 800 MHz
    Kak si se dokopa pozivnice?


    ---------- Post added at 10:48 ---------- Previous post was at 10:12 ----------

    = Citat = Izvorno postao glogi Pregledaj post


    Hmm... pa šta dalje?
    proba sam 4-5 ovih drivera što postavljaju po forumima, ali očigledano mi se nijedan
    nije instalira kako treba! :]

    spojim mobitel sa laptop, dobijem čarobnjaka za instalciju drivera, idem na automatski da pronađe drivere, ali nakraju, tj;odma kaže da je došlo do greške!
    ?

    edit:

    rASPAKUJEM adb "osnovne" na radnu površinu, otvorim Naredbeni redak!
    koju naredbu, za provijerit?

    ...može li tko posavijetovat oko instalacije ADBa?

  3. #3
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao glogi Pregledaj post
    ...može li tko posavijetovat oko instalacije ADBa?
    ADB nema instalacije, to je to.
    Za provjeriti konekciju prema uređaju:
    Code:
    adb devices
    Trebalo bi ispisati redak koji je tvoj uređaj.
    Podrazumijeva se najosnovnije poznavanje naredbenog retka, npr. pozicioniranje u pravi direktorij prije izvršavanja naredbi. Inače je tu Google jer tutorial za osnove naredbenog retka izlazi izvan okvira ove teme (a i ovog podforuma).

  4. 'Hvala' kaže:


  5. #4
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Xiaomi Redmi Note 4
    Operater
    bonbon
    Postova
    111
    Bodovi
    11.534
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.534, Nivo: 25
    Bodovi: 11.534, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao pppprrrr Pregledaj post
    ja svoj platio preko pozivnice i sluzbenog sitea i sve skupa 2400kn... cekam da mi ga dofuraju dakle europska verzija koja podrzava LTE od 800 MHz
    Kako znaš da ta verzija ima LTE od 800 Mhz? Zar nije samo jedna verzija 1+1 (koja se prodaje pozivnicama) i da ta verzija nema LTE 800 Mhz? Znam da ni kineska isto nema taj LTE band.

  6. #5
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Nov 2005
    Operater
    Tele2
    Postova
    239
    Bodovi
    7.064
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.064, Nivo: 20
    Bodovi: 7.064, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao milinho Pregledaj post
    Kako znaš da ta verzija ima LTE od 800 Mhz? Zar nije samo jedna verzija 1+1 (koja se prodaje pozivnicama) i da ta verzija nema LTE 800 Mhz? Znam da ni kineska isto nema taj LTE band.
    da, u pravu si... Oppo Find 7 ima europsku verziju s 800MHz podrskom

  7. #6
    Pravi forumaš Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Oct 2011
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    OnePlus One 64GB
    Operater
    BonBon
    Postova
    56
    Bodovi
    2.680
    Nivo
    12
    Bodovi: 2.680, Nivo: 12
    Bodovi: 2.680, Nivo: 12
    Ukupna aktivnost: 30,0%
    Ukupna aktivnost: 30,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kod nas jedino ht ima 800mhz, i 1800
    a vip 1800/2600
    i tele2 900/2100

    tak piše na wiki


    = Citat = Izvorno postao ravilov Pregledaj post
    ADB nema instalacije, to je to.
    Za provjeriti konekciju prema uređaju:
    Code:
    adb devices
    Trebalo bi ispisati redak koji je tvoj uređaj.
    Podrazumijeva se najosnovnije poznavanje naredbenog retka, npr. pozicioniranje u pravi direktorij prije izvršavanja naredbi. Inače je tu Google jer tutorial za osnove naredbenog retka izlazi izvan okvira ove teme (a i ovog podforuma).
    pa to nisam "siguran"
    gori u slici se vidi folder di su mi ADB,(C:\Documents and Settings\BruceLee\Desktop\ADB)
    i otvoria sam naredbeni redak, sad bi smo treba napisat u produžetku naredbenog retka>Desctop\ADB\adb devices
    jel to to?
    da bi provijeria dali ima komunikaciju sa mobom
    Zadnji uredio glogi : 17-07-2014 u 22:14

  8. #7
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao glogi Pregledaj post
    sad bi smo treba napisat u produžetku naredbenog retka>Desctop\ADB\adb devices
    jel to to?
    Možeš i tako.
    Inače desktop se piše sa k.

  9. #8
    Pravi forumaš Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Oct 2011
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    OnePlus One 64GB
    Operater
    BonBon
    Postova
    56
    Bodovi
    2.680
    Nivo
    12
    Bodovi: 2.680, Nivo: 12
    Bodovi: 2.680, Nivo: 12
    Ukupna aktivnost: 30,0%
    Ukupna aktivnost: 30,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ravilov Pregledaj post
    Možeš i tako.
    Inače desktop se piše sa k.
    Ope ja!
    fakat mi nije jasno zašto neće!
    imam XP(sp3) i naredbeni redak otvorim iz Start linije, ispiše naredbu (kao na slici)
    ali niš?
    šta da radim? :\


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. [LG GW990] najava
    By halek in forum LG
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 17-02-2010, 20:00
  2. Najava: First Else
    By blek_hrcak in forum Ostali proizvođači
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 26-11-2009, 18:22
  3. Najava novih HTC-ovih uredjaja (najava official 06.05.)
    By beetleman in forum Windows Mobile
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 11-09-2008, 08:39
  4. [KF300]-najava
    By Vepar in forum LG
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 25-03-2008, 21:08
  5. [KF 510]-najava
    By Vepar in forum LG
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 04-02-2008, 19:17

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove