ja svoj platio preko pozivnice i sluzbenog sitea i sve skupa 2400kn... cekam da mi ga dofurajudakle europska verzija koja podrzava LTE od 800 MHz
![]()
ja svoj platio preko pozivnice i sluzbenog sitea i sve skupa 2400kn... cekam da mi ga dofurajudakle europska verzija koja podrzava LTE od 800 MHz
![]()
ADB nema instalacije, to je to.
Za provjeriti konekciju prema uređaju:
Trebalo bi ispisati redak koji je tvoj uređaj.Code:adb devices
Podrazumijeva se najosnovnije poznavanje naredbenog retka, npr. pozicioniranje u pravi direktorij prije izvršavanja naredbi. Inače je tu Google jer tutorial za osnove naredbenog retka izlazi izvan okvira ove teme (a i ovog podforuma).
kod nas jedino ht ima 800mhz, i 1800
a vip 1800/2600
i tele2 900/2100
tak piše na wiki
pa to nisam "siguran"![]()
gori u slici se vidi folder di su mi ADB,(C:\Documents and Settings\BruceLee\Desktop\ADB)
i otvoria sam naredbeni redak, sad bi smo treba napisat u produžetku naredbenog retka>Desctop\ADB\adb devices
jel to to?
da bi provijeria dali ima komunikaciju sa mobom
Zadnji uredio glogi : 17-07-2014 u 22:14
Bookmarks