Nevjerojatno!
nisam nešto upratio sve to skupa! alli ovo nema smisla hahahahha "svašta".
(
pa štaće im pusti romovi i PM, hehehe super user, bla bla...
a nemoš se spojit sa compom i prebacit sllike i druge fajlove, copi-paste.
ajme!
odo skinit Es file explorer, da probam...
hv.
Bookmarks