tomato...
prebacio sam mrezu sa gsm na 3g, nekim cudom sam uspio doc na 0.facebook, ali ne znam dokle ce tako.. ne znam zasto luduje, nijenikad ranije, dok nisam stavio taj whats app... imam osjecaj ko da je WA automatski cim je vidio pristup internetu htio da ostvari konekciju, pa bi pobrkao odmah i facebook..


Odgovori uz citat
Bookmarks