Pozdrav!
Odavno koristim taj free FB, na tomato bonovima sam, sve je super radilo, do od nedavno, desava se kad krenem otvarat 0.facebook, prebaci me na m.facebook i svaki put mi skine kredit. Zvao sam sinoc tomato, rekli su da ce mi poslat rucne postavke na maiol, ali naravno nisu. Imam Nokiu E6. Da li zna netko mozda do ceg bi bio problem ?
Imao sam i whats app, pa sam mislio da nije mozda do njega, obrisao sam ga, ali i dalje isti problem :/


Odgovori uz citat
Bookmarks