Sasvim je normalno sto ti nitko nije odgovorio na temu bez pravih podataka o tabletu i na temu s ovakvim naslovom. Jedino me cudi sto netko ovo nije obrisao. Malo prolistaj pravila,nece ti skoditi...
Sasvim je normalno sto ti nitko nije odgovorio na temu bez pravih podataka o tabletu i na temu s ovakvim naslovom. Jedino me cudi sto netko ovo nije obrisao. Malo prolistaj pravila,nece ti skoditi...
Bookmarks