Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 7 od 11 PrvaPrva ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 151 do 175 od 277

Hybrid View

  1. #1
    Svježe registriran Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2009
    Postova
    9
    Bodovi
    4.236
    Nivo
    15
    Bodovi: 4.236, Nivo: 15
    Bodovi: 4.236, Nivo: 15
    Ukupna aktivnost: 18,0%
    Ukupna aktivnost: 18,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Odradio sve ali nista. Sto se iskustva tice sa komp i mob nisam za bacit. Ako netko ima volje da mi bar da koordinate za neki torent ili nesto gdje ima vec upakiran navigon ili nesto. Unaprijed hvala

  2. #2
    Svježe registriran Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2009
    Postova
    9
    Bodovi
    4.236
    Nivo
    15
    Bodovi: 4.236, Nivo: 15
    Bodovi: 4.236, Nivo: 15
    Ukupna aktivnost: 18,0%
    Ukupna aktivnost: 18,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Pokušaj instalacije NAVIGON na Samsung galaxy note 2 po xxx put

    1. Deinstalirane sve moguće poveznice sa Navigonom uključujući i sam navigon iz mog Samsung galaxy note 2 uređaja.
    2. Izbrisan folder NAVIGON sa sd card u mobitelu.
    3. restartiran mobitel.
    4. Otvoren fail na SD card NAVIGON/data i map
    5. U folder NAVIGON na SD card ubačen fail NAVIGON_EU_5.1.0.apk
    6. Odspojen mobitel sa kompjutera
    7. Uključen WiFi i GPS.
    8. Provjereno da dopušta Unkknown sources
    9. Pokrenut NAVIGON_EU_5.1.0.apk
    10. instal
    11. sve OK, OK, Accept, WLAN, Download 659MB
    12. Čekamo.......................
    13. Please wait....
    14. Please select now the countries...... OK
    15. connecting....
    16. Your maps are up to date.....OK
    17. Kvačica na austriju za probu
    18. Update
    19. Make sure that your mobile phone can connect to a WLAN.....
    20. OK
    21. crni ekran
    22. unfortunately, NAVIGON has stopped
    23. Please select now the countries...... OK
    24. connecting....
    25. Your maps are up to date.....OK
    26. cancel
    27. Navigon radi ali ima samo 4 zemlje
    28. na MyMaps/WLAN/CONNECTING
    29. Your maps are up to date.....OK
    30. AUSTRIA
    31. Make sure that your mobile phone can connect to a WLAN.....
    32. OK
    33. crni ekran
    34. unfortunately, NAVIGON has stopped
    35................................................ ...........

    1. 360 Security/app Manager/app unistaller/NAVIGON
    2. SD Card izbrisan NAVIGON fail
    3. Restart mobitela
    4. Otvoren fail na SD card NAVIGON/data i map
    5. U folder NAVIGON na SD card ubačen fail NAVIGON_EU_5.1.0.apk
    6. Odspojen mobitel sa kompjutera
    7. Uključen WiFi i GPS.
    8. Provjereno da dopušta Unkknown sources
    9. Pokrenut NAVIGON_EU_5.1.0.apk
    10. instal
    11. sve OK, OK, Accept, WLAN, Download 659MB
    12. Čekamo.......................
    14. Please select now the countries...... OK
    15. connecting....
    16. Your maps are up to date.....OK
    17. Cancel
    18. New service..... OK
    19. New service..... OK
    20. Izgašen NVIGON nakon što je vidljivo da funkcionira
    21. Restartiran mobitel
    22. spojen uređaj na računalo i pronađen "folder" Navigon
    23. otvoren folder "data"
    24. Otvoren Folder "data" na HDD_u ''C:\Users\Mario\Downloads\Q4_2013\NAVIGON\data'' u novom prozoru gdje su skinute karte s Torrenta i ostalo što ide uz to
    25. Imena su indentična Kod mobitela piše npr:Brunnel_EU i ispod da je NFS File, a kod kompjutera Brunnel_EU.nfs
    26. Izbrisano sve u SD card/data i kopirano iz HDD/data na SD card/data
    27. Otvoren map na HDD i U mobitelu i kopirana mapa od BiH
    28. Odspojen uređaj
    29. Resetiran
    30. pokrenut NAVIGON
    31. nakon pokretanja ponovo sam NAVIGON započeo ponovo Download od 615MB

    Žao mi je ali ne vidim gdije griješim

    Ako netko vidi ja se od srca zahvaljujem za pomoč.

  3. #3
    Svježe registriran Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2009
    Postova
    9
    Bodovi
    4.236
    Nivo
    15
    Bodovi: 4.236, Nivo: 15
    Bodovi: 4.236, Nivo: 15
    Ukupna aktivnost: 18,0%
    Ukupna aktivnost: 18,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Navigacija samsung galaxy note 2

    Hvala svima na iskazanoj pomoći.
    Bez vas nikad nebih uspio.
    Na kraju pronašao torent iGO Primo 9.6.22.317625 - GooglePlay 25 Jul 2013 - 1 - scan_DCIM
    i nakon instalacije radi ko beba.
    S ovog torenta ubacio mape i zgrade iGO R3 Navteq Europe 2012.Q4 Maps Full
    S ovoga skinio glas na HRV iGo-Primo 2.4-9.6.13 Complete
    Sad još tražim kamere za brzu vožnju i mislim da je to to.

  4. #4
    GSM-Java™ Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2003
    Lokacija
    Hrvatska
    Mobitel
    HTC One Dual SIM
    Operater
    VIPme,T-Mobile,Tele2
    Postova
    2.070
    Bodovi
    30.904
    Nivo
    42
    Bodovi: 30.904, Nivo: 42
    Bodovi: 30.904, Nivo: 42
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pozdrav...

    vozim jučer Mađarskom (autoputom) i 2-3 puta čujem neki čudni "beeeep"... I skontam da je svaki puta to bilo kada bi se provezao ispod onih stupova koji su iznad autoputa.

    E sad, da li to Navigon javlja za radar ili slicno?

    Na ekranu nije bila nikakva obavijest
    Forumaš godine :)

  5. #5
    GPS Navigator Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Grad na brege malo ponad mora
    Mobitel
    Hello Moto, Edge 50 Neo
    Operater
    Telemach
    Godina
    70
    Postova
    3.989
    Bodovi
    96.961
    Nivo
    75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Mentioned
    69 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Može biti da očitava radare ili fiksne kamere , obično se nalaze ispod prijelaza preko autoputa , a čestitku za preveliku brzinu možeš dobiti na izlazu iz autoputa . Tako je i meni pipkalo , "cajka" iz Navigona svakih nekoliko kilometara govorila "POZOR" , nisam razumio što misli reći (svi su prozori bili zatvoreni) , ali sam skužio kasnije kad me je "Presretač" natjerao na kavu od 400 € u "service area-ristorante" (ITA) .
    Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?

  6. #6
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Retfala
    Mobitel
    Samsung A55 5G
    Postova
    867
    Bodovi
    15.978
    Nivo
    30
    Bodovi: 15.978, Nivo: 30
    Bodovi: 15.978, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 77,0%
    Ukupna aktivnost: 77,0%
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    to obicno javlja mobilne ako su tu vec bili i snimali , pa je to uvedeno u speedcam , tako da upozori da bi mogli biti tu ! , ali ako je ukljuceno i vizualno onda bi se trebalo pojaviti na desktopu ,

  7. #7
    GSM-Java™ Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2003
    Lokacija
    Hrvatska
    Mobitel
    HTC One Dual SIM
    Operater
    VIPme,T-Mobile,Tele2
    Postova
    2.070
    Bodovi
    30.904
    Nivo
    42
    Bodovi: 30.904, Nivo: 42
    Bodovi: 30.904, Nivo: 42
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dobio sam pouzdanu informaciju da na toj ruti (Budimpesta - Pecuh) nema fiksnih radara......

    Ali.... taman kad je pistalo sam vidio i kobru... tako da ocito javlja na neku foru gdje policija ima rute...
    Forumaš godine :)

  8. #8
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Jan 2011
    Lokacija
    Osijek
    Mobitel
    Sony Xperia Z2
    Operater
    T-mobile
    Postova
    172
    Bodovi
    3.991
    Nivo
    14
    Bodovi: 3.991, Nivo: 14
    Bodovi: 3.991, Nivo: 14
    Ukupna aktivnost: 33,0%
    Ukupna aktivnost: 33,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kako da stavim FreshMaps XL i Panorama View 3D na Navigon 5.2.0, a da ne platim?!:-D

    Kopam po netu al ne nalazim ništa.

  9. #9
    GPS Navigator Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Grad na brege malo ponad mora
    Mobitel
    Hello Moto, Edge 50 Neo
    Operater
    Telemach
    Godina
    70
    Postova
    3.989
    Bodovi
    96.961
    Nivo
    75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Mentioned
    69 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Teško , ako ne kupiš cijeli NAVIGON Europe + dodatke




    To se jedino može vidjeti na klasičnoj navigaciji (PNA WinCE)
    Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?

  10. #10
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Jan 2011
    Lokacija
    Osijek
    Mobitel
    Sony Xperia Z2
    Operater
    T-mobile
    Postova
    172
    Bodovi
    3.991
    Nivo
    14
    Bodovi: 3.991, Nivo: 14
    Bodovi: 3.991, Nivo: 14
    Ukupna aktivnost: 33,0%
    Ukupna aktivnost: 33,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tja..pa ne kupuje mi se..hebi ga, ako se bude moglo cijenio bih da se to i ovdje objavi..:-D

  11. #11
    Forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2013
    Lokacija
    Lekenik
    Mobitel
    S i9505
    Operater
    T-mobile
    Postova
    22
    Bodovi
    5.041
    Nivo
    16
    Bodovi: 5.041, Nivo: 16
    Bodovi: 5.041, Nivo: 16
    Ukupna aktivnost: 34,0%
    Ukupna aktivnost: 34,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1 sim karticu ma problem je u tome što kod skidanja s torenta naj novije q1_2014 kare nisam dobio data folder a neda mi se opet skidat 3.5gb

  12. #12
    GPS Navigator Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Grad na brege malo ponad mora
    Mobitel
    Hello Moto, Edge 50 Neo
    Operater
    Telemach
    Godina
    70
    Postova
    3.989
    Bodovi
    96.961
    Nivo
    75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Mentioned
    69 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Data folder je samo na Q4.2013 na Q1_2014 ga nema , koliko ja znam . Može se podesiti iz mape NFS i prebaciti u data na mobitelu ! Mora se jednako zvati datoteka ... To sam negdje i opisivao !
    Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?

  13. #13
    Forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2013
    Lokacija
    Lekenik
    Mobitel
    S i9505
    Operater
    T-mobile
    Postova
    22
    Bodovi
    5.041
    Nivo
    16
    Bodovi: 5.041, Nivo: 16
    Bodovi: 5.041, Nivo: 16
    Ukupna aktivnost: 34,0%
    Ukupna aktivnost: 34,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sad vidim u ovoj q12104 nema data mape ima samo map i poi a te nfs mape koje treba da budu kao na mobitelu nalaze se zajedno sa kartama u map folderu

  14. #14
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zg,
    Mobitel
    Huawei Mate 10 Pro,
    Operater
    091, 095,
    Postova
    1.743
    Bodovi
    22.406
    Nivo
    36
    Bodovi: 22.406, Nivo: 36
    Bodovi: 22.406, Nivo: 36
    Ukupna aktivnost: 77,0%
    Ukupna aktivnost: 77,0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja sam u 5.2.0 verziju ubacio off line karte od Q4. 2013 kako je bilo opisano u postupku. Kakav je postupak za ubacivanje ovih novih karata Q1. 2014?
    PREDATOR

  15. #15
    GPS Navigator Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Grad na brege malo ponad mora
    Mobitel
    Hello Moto, Edge 50 Neo
    Operater
    Telemach
    Godina
    70
    Postova
    3.989
    Bodovi
    96.961
    Nivo
    75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Mentioned
    69 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao predator Pregledaj post
    Ja sam u 5.2.0 verziju ubacio off line karte od Q4. 2013 kako je bilo opisano u postupku. Kakav je postupak za ubacivanje ovih novih karata Q1. 2014?
    Postupak je isti samo nemaš "Data" foldera , izvlačiš *.nfs datoteke iz NFS Foldera , a imaš istu stvar u Navigon/Map/... Preimenuješ ako treba i kopiraš na mobitel , u Navigon/Data/...
    Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?

  16. 'Hvala' kaže:


  17. #16
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2013
    Lokacija
    Google Earth
    Postova
    209
    Bodovi
    21.921
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.921, Nivo: 35
    Bodovi: 21.921, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 99,0%
    Ukupna aktivnost: 99,0%
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ja sam samo obrisao stare mape i ubacio nove.

    U pakovanju ovih nalzi se sledece: skopčas uređaj putem usb data kabla, na pc, obrises ova dva foldera kopiras nove koje si preuzeo odavde i radice sve u fulu, nema nikakve posebne procedure.
    Čak sam ih zamenio i na Navigonu za apple iOS, (iPhone 5s, preko programa "iFunBox 2014" i tamo radi.

    Jedino što mozes da obrišeš mape, država koje ti ne trebaju, da bi uštedio prostor na uredjaju ili sd karici, zavisi gdje si instalirao aplikaciju!

    Prenda je za dzaba, zadovoljan sam ili pali na market, plati pa se klati. Treće ne postoji
    Zadnji uredio Legija.007 : 10-04-2014 u 14:16
    Ako te boli zeludac...popij PELINKOVAC,a za sve ostalo sto te zaboli popij JEGER! Ima 56 trava da mu j.... mater jedna ce ti pomoc!!! :D

  18. 'Hvala' kažu:


  19. #17
    GPS Navigator Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Grad na brege malo ponad mora
    Mobitel
    Hello Moto, Edge 50 Neo
    Operater
    Telemach
    Godina
    70
    Postova
    3.989
    Bodovi
    96.961
    Nivo
    75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Mentioned
    69 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @ Legija.007

    U pravu si u potpunosti , ali nisu baš svi dovoljno spretni i snalažljivi !

    U nekim slučajevima , to zavisi od i uređaja , postoje razlike u *.nfs fajlovima radi same rezolucije i kvalitete ekrana .

    Ovdje se lijepo vidi ta razlika :

    1. HTC One X 720x1280 pixels/320 dpi




    2. HTC Flyer 600 x 1024 pixels/170 dpi




    Treba paziti kod ručnog instaliranja NFS i MAP datoteka , ako se dobro ne
    odradi , "pametni" će Navigon sve šta je neispravno instalirano izbrisati i
    nanovo instalirati iz početka , čak i izbriše naknadno instalirane mape , ako
    mu nešto ne odgovara i umetne svoje koje mu moraš nanovo odredit ...

    Većina korisnika to odradi kako treba , a nekima ne ide pa kažu :
    "Sve sam radio po uputama , napravio kako treba i opet mi ne radi - Navigon je prestao s radom i mora se zatvoriti "

    *** Da si radio po uputama i kako treba sigurno bi radilo , a sad ... (JeBajGa)



    Thanks tebi , @ Legija.007
    Zadnji uredio walter66 : 09-04-2014 u 17:06
    Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?

  20. #18
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2013
    Lokacija
    Google Earth
    Postova
    209
    Bodovi
    21.921
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.921, Nivo: 35
    Bodovi: 21.921, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 99,0%
    Ukupna aktivnost: 99,0%
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao walter66 Pregledaj post


    Većina korisnika to odradi kako treba , a nekima ne ide pa kažu :
    "Sve sam radio po uputama , napravio kako treba i opet mi ne radi - Navigon je prestao s radom i mora se zatvoriti "

    Da si radio po uputama i kako treba sigurno bi radilo , a sad ...


    Ali ima i onih lijenih, kojima bi ja i net isključio jer im sluzi samo za facebook. Naime i oni bi hteli da imaju navigaciju, nadju na forumu, otvore temu, i odma: "joooj trista nekih linkova i različitih fajlova oce li mi nko reći sta i kako".

    Nisu hteli ni da pročitaju bar ono sto je napisanu u postu a kamoli da bi preuzeli i pokusali sami, postupak instalacije.

    predator

    Kod mene je na Samsung galaxy i9505 S4, još nisam prešao na S5, ne znam sta čekam, mozda da naletim na oglas nekom od warez foruma da neko poklanja, šale malo
    Ako te boli zeludac...popij PELINKOVAC,a za sve ostalo sto te zaboli popij JEGER! Ima 56 trava da mu j.... mater jedna ce ti pomoc!!! :D

  21. 'Hvala' kaže:


  22. #19
    Svježe registriran Postignuća:
    3 months registered500 Experience Points

    Datum registracije
    May 2014
    Postova
    2
    Bodovi
    596
    Nivo
    5
    Bodovi: 596, Nivo: 5
    Bodovi: 596, Nivo: 5
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Samsung galaxy i9505 S4, uredno instalirao Navigon 5.1.0 i vozio sa hrvatskim glasovnim navođenjem. Nakon otprilike kilometra,dva vožnje,
    glasovne upute prestale raditi a navigacija me uredno dovela do cilja. Šta se desilo sa glasom? Postavke za zvuk su dobre

  23. #20
    GPS Navigator Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Grad na brege malo ponad mora
    Mobitel
    Hello Moto, Edge 50 Neo
    Operater
    Telemach
    Godina
    70
    Postova
    3.989
    Bodovi
    96.961
    Nivo
    75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Mentioned
    69 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao jurinjo Pregledaj post
    Samsung galaxy i9505 S4, uredno instalirao Navigon 5.1.0 i vozio sa hrvatskim glasovnim navođenjem. Nakon otprilike kilometra,dva vožnje,
    glasovne upute prestale raditi a navigacija me uredno dovela do cilja. Šta se desilo sa glasom? Postavke za zvuk su dobre
    Deinstaliraj stariju verziju Navigon 5.1.0 , ručno s nekim file managerom izbriši sve "tragove - ostatke" (nakon deinstalacije) koje je na uređaju i SD kartici ostavio Navigon .

    Instaliraj novu verziju Navigon 5.2.0 i nemoj ulaziti u postavke koje Ti nisu jasne . Odrediš li rutu po kojoj želiš da te Navigon vodi isključi 3G(4G) mrežu (internet) i neka radi bez podržanog A-GPS_a . Kod uključenog 3G telefon i dalje komunicira s internetom i nadograđuje instalirane programčiće , prima e-mail_ove , reklamice na Free aplikacije isto , kao kad si spojen na WiFi (kućni internet) . Ma koliko bio dobar pametan telefon još uvijek nisu sredili Adndroid , da radi kako "bog" zapovjeda , nedostataka ima ...

    Uglavnom kriv je operator - vlasnik telefona - korisničko neiskustvo , i mnogo drugih razloga .
    Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?

  24. 'Hvala' kaže:


  25. #21
    Svježe registriran Postignuća:
    3 months registered500 Experience Points

    Datum registracije
    May 2014
    Postova
    2
    Bodovi
    596
    Nivo
    5
    Bodovi: 596, Nivo: 5
    Bodovi: 596, Nivo: 5
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    walter-napravio sve po tvojiim uputama, isprobao šetnju i glasovno radi, kad se dokopam auta javim i za to. Hvala puno

    Vozio i auto, navigacija uredno radi
    Zadnji uredio jurinjo : 19-05-2014 u 01:40

  26. 'Hvala' kaže:


  27. #22
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zg,
    Mobitel
    Huawei Mate 10 Pro,
    Operater
    091, 095,
    Postova
    1.743
    Bodovi
    22.406
    Nivo
    36
    Bodovi: 22.406, Nivo: 36
    Bodovi: 22.406, Nivo: 36
    Ukupna aktivnost: 77,0%
    Ukupna aktivnost: 77,0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Skinuo sam karte ali ih nisam još stigao raspakirati. Znači mogu napraviti ovako kako je napravio Legija 007? Radi se Note 3 sa 1920 x 1080 piksela rezoluciji.
    PREDATOR

  28. 'Hvala' kaže:


  29. #23
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Retfala
    Mobitel
    Samsung A55 5G
    Postova
    867
    Bodovi
    15.978
    Nivo
    30
    Bodovi: 15.978, Nivo: 30
    Bodovi: 15.978, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 77,0%
    Ukupna aktivnost: 77,0%
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    e ovdije ima stvri i objasnjenja da boli glava, mora da si mozda preso iz jedne drzave u drugu ili iz naseljenog mijesta u nenaseljeno pa se ona gospodicna ili gospodin koji glasovno navodi uplasio ili znijemio kuda vi gospodine vozite !!
    jer ti si jos uvijeren da si postavke uredno napravio !?
    de jos jednom pogledaj tocnije jesi li sve postavke uredno naredio !!

    pozz

  30. #24
    GPS Navigator Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Grad na brege malo ponad mora
    Mobitel
    Hello Moto, Edge 50 Neo
    Operater
    Telemach
    Godina
    70
    Postova
    3.989
    Bodovi
    96.961
    Nivo
    75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Mentioned
    69 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Navigon Europe 5.2.2 Android

    Navigon Europe 5.2.2 (Android)



    __


    Navigon Europe v5.2.2

    (application/vnd.android.package-archive) - 25.4 MB







    Instalacija:

    Prije nego se instalira Navigon na Ext.SDCard (vanjskoj SD kartici)
    Otvoriti Folder Navigon i u njemu dva podFoldera Data i Map.
    To je dobro radi uštede prostora na IntSDCard (interna SD karica-memorija telefona)

    Navigon\
    Data
    Map

    1. Deinstaliraj sve prethodne verzije Navigon-a (izbrisati sve tragove na (Int)SD i (Ext)SD
    2. Instaliraj - pokreni Europe_v522.apk (mora biti dozvoljena instalacija iz nepoznatog izvora )
    3. Pokreni NAVIGON (WiFi - ON, GPS - ON)
    4. Potvrdi "skidanje" instalacijske procedure preko WiFi-a
    5. Nakon što krene postupak , treba čekati cca 20 minuta ...
    6. Potvrdi sve što pita ...
    7. Izaberi karte po želji (kliknuti na Vaše su karte u najnovijem stanju)
    8. Nakon instalacije tražit će restart aplikacije
    9. Izaći van iz prostorije i pokrenuti program (radi i u prostoriji , ako ima pristup internetu) ...





    ...
    Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?


  31. #25
    Svježe registriran Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2008
    Postova
    7
    Bodovi
    6.332
    Nivo
    18
    Bodovi: 6.332, Nivo: 18
    Bodovi: 6.332, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    instalirao sam na novi samsung s4 i prilikom prvog pokretanja aplikacije javlja mi da je provjerom utvrđeno da ova kopija nije legalna i da se mora zatvoriti, znači uopće ne nudi nastavak instalacije aplikacije sa interneta i skidanje karata već mi odmah kod prvog pokretanja izbacuje tu grešku i zatvara aplikaciju. probao sam par puta deinstalirati i restartati mobitel, pobrisati tragove ali ništa. mob je nov, nije nikakva prethodna verzija instalirana bila. može li se to nekako zaobići?


 
+ Odgovori na temu
Stranica 7 od 11 PrvaPrva ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. Navigon Europe v4.8.0 Full - Android
    By walter66 in forum Android
    Odgovora: 130
    Posljednji post: 05-09-2017, 21:06
  2. Navigon Europe v4.9.0 - Android (samo *.apk)
    By walter66 in forum Android
    Odgovora: 34
    Posljednji post: 15-03-2014, 01:25
  3. Navigon Europe v4.7.0 Full - Android
    By walter66 in forum Android
    Odgovora: 108
    Posljednji post: 10-03-2014, 13:47
  4. Navigon Europe v4.5.0
    By walter66 in forum Android
    Odgovora: 40
    Posljednji post: 22-02-2013, 23:17
  5. NAVIGON Europe v4.6.0
    By BigMac in forum Android
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 05-11-2012, 01:26

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove