Mislim da se nesto promjenilo jer meni zadnjih pola godine ovo ne sljaka po metodi koju sam opisivao. Ili se promjenio Android ili Titanium, nesto je drukcije.
Mislim da se nesto promjenilo jer meni zadnjih pola godine ovo ne sljaka po metodi koju sam opisivao. Ili se promjenio Android ili Titanium, nesto je drukcije.
♕ Keep calm and fastboot oem unlock. ♕
Meni navedena metoda ID+backup radi super na AOSP romovima, no međutim kada restoram to sa AOSP roma na STOCK rom onda ne radi. Isprobao i na POBA i PBZ mtokenu. Obrnutu situaciju nisam probao. Imam galaxy S3.
P.S.
Probao sam i kombinaciju aplikacija Change my Android ID + Nandroid manager te ista stvar.
Zadnji uredio BUG.kc : 05-04-2014 u 12:22
Hvala za odgovore, ekipa. Obavio sam banku jutros.
Opet!!!![]()
Bookmarks