Vidim u komentarima na playu da se ne može ikona iz notifikacija maknuti.. To bi me malo smetalo iskreno, pa ću i dalje ostati na AdFree dok ne srede.
Vidim u komentarima na playu da se ne može ikona iz notifikacija maknuti.. To bi me malo smetalo iskreno, pa ću i dalje ostati na AdFree dok ne srede.
Bookmarks