http://forum.mobilism.org/viewtopic.php?f=806&t=416883
Dost je ekipe imalo s tim problema, neki su riješili neki nisu taj problem.. Ja sam od početka odma instaliral krekiranu verziju, al i dalje je bila trial verzija..
Tu je sve objašnjeno, treba skinut trial verziju, skinut sve potrebne fajlove i map koje već trebate.. Preimenovat folder Sygic u Sygics, i deinstalirat apk trial verziju, instalirat krekanu apk verziju, i vratit Sygics u Sygic, i to je to..
Al nakon sve meni i dalje pod content info piše, trial verzija do 11.11.2012..
Zato te pitam dal ti ok radi...
Ajd ak ti se da pa reci kaj ti piše pod content info..


Odgovori uz citat
Bookmarks