http://forum.mobilism.org/viewtopic.php?f=806&t=416883
Dost je ekipe imalo s tim problema, neki su riješili neki nisu taj problem.. Ja sam od početka odma instaliral krekiranu verziju, al i dalje je bila trial verzija..
Tu je sve objašnjeno, treba skinut trial verziju, skinut sve potrebne fajlove i map koje već trebate.. Preimenovat folder Sygic u Sygics, i deinstalirat apk trial verziju, instalirat krekanu apk verziju, i vratit Sygics u Sygic, i to je to..
Al nakon sve meni i dalje pod content info piše, trial verzija do 11.11.2012..

Zato te pitam dal ti ok radi...
Ajd ak ti se da pa reci kaj ti piše pod content info..